جزئیات محصول

دانلود پروژه  بازی Breakout با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی Breakout با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی Breakout با جاوااسکریپت و کد منبع

 

بازی Breakout با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت نوشته شده است. در مورد گیم‌پلی، این یک بازی کلاسیک است که در آن باید دیواری از آجرها را نابود کنید. در اینجا، شما باید به نابودی دیوار ادامه دهید، اما فقط 3 شانس دارید. کاربر باید از کلید‌های پیکان برای کنترل پدل استفاده کند. از تصاویر متنوعی برای ایجاد یک محیط بازی ساده استفاده شده است.

 

درباره پروژه

در این بازی Breakout، بازیکن باید یک پدل را کنترل کرده و با توپ به دیواری از آجرها برخورد کند. هر آجر شامل اعدادی است که بعد از ضرب در آن آجر، کم می‌شود تا آن را نابود کند. دیوار آجرها همچنین به سمت پایین حرکت می‌کند. تمام گیم‌پلی مشابه بازی اصلی است. در مورد کنترل‌های این بازی در کامپیوتر، همه چیز ساده است. شما فقط باید از کلیدهای پیکان برای حرکت استفاده کنید. این یک بازی ساده با استفاده از جاوااسکریپت است. تمام عملکردهای بازی از جاوااسکریپت استفاده می‌کنند در حالی که HTML و CSS برای طرح‌ها استفاده شده‌اند.

 

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این پروژه، ما توصیه می‌کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. این بازی نیز به طور کامل در مرورگر Explorer/Microsoft Edge پشتیبانی می‌شود. برای اجرای این پروژه، ابتدا پروژه را با کلیک بر روی فایل index.html در مرورگر خود باز کنید تنها برای مقاصد آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.