جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی ریاضی ساده با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی ریاضی ساده با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی ریاضی ساده در جاوااسکریپت با کد منبع

بازی ریاضی ساده در جاوااسکریپت یک پروژه ساده است که با استفاده از جاوااسکریپت، CSS و HTML توسعه یافته است. این پروژه یک پروژه جذاب است. کاربر می‌تواند مهارت‌های محاسباتی خود را از طریق این اپلیکیشن تست کند. شما 60 ثانیه برای پاسخ دادن به کل سوالات با گزینه‌ها روی دکمه‌های صفحه نمایش دارید. اگر توانایی ارائه راه‌حل صحیح به مشکل داشته باشید، بخش بالایی با متن "صحیح" سبز خواهد شد. در غیر این صورت، بخش بالایی با متن "دوباره امتحان کنید" قرمز می‌شود.

 

ساخت پروژه

این بازی ریاضی به سادگی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت ساخته شده است. در مورد ویژگی‌های این سیستم، کاربر می‌تواند مهارت‌های محاسباتی خود را از طریق این اپلیکیشن تست کند. این پروژه یک بازی است که دانش جدول ضرب شما را با تولید یک سوال از دو عدد تصادفی با عملگر ضرب بین آن‌ها و تولید یک پاسخ صحیح و سه پاسخ اشتباه در جعبه پاسخ می‌آزماید. اگر بازیکن سوال را درست پاسخ دهد، امتیاز سوال افزایش پیدا می‌کند. این پروژه شامل بسیاری از کدهای جاوااسکریپت برای اجرای پروژه می‌شود.

 

چگونگی اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه، نیازی به داشتن هیچ گونه سرور محلی ندارید بلکه یک مرورگر استفاده کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این پروژه، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. بازی ریاضی ساده در جاوااسکریپت با کد منبع به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده آموزشی می‌باشد.