جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی سودوکو با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی سودوکو با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی سودوکو در جاوا اسکریپت با کد منبع

بازی سودوکو یک پروژه ساده است که با استفاده از HTML5 و جاوا اسکریپت توسعه یافته است. این بازی یک پروژه پازل ساده است. شما باید اعداد از 1 تا 9 را وارد کنید تا جعبه پازل را تکمیل کنید. اندازه پازل از کوچک به بزرگ متغیر است و این بازی دارای 3 سطح است.

ساخت بازی

بازی به سادگی در HTML ، CSS و جاوا اسکریپت است. در مورد ویژگی های این بازی ، کنترل های PC این بازی نیز ساده است. ابتدا باید اندازه و سطح را برای شروع بازی انتخاب کنید. اگر می خواهید می توانید از حل کننده از گزینه برای حل پازل استفاده کنید. همچنین ، می توانید پس از تکمیل پازل پاسخ خود را ارسال کنید.

این بازی شامل مقدار زیادی جاوا اسکریپت برای انجام اعتبار سنجی در قسمت های خاصی از بازی است.

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این بازی به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید ، اما به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox برای بازی بهتر و بهینه استفاده کنید. برای بازی ، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. بازی سودوکو در جاوا اسکریپت با کد منبع رایگان برای دانلود است ، فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید.

ترجمه:

لطفاً به پایین اسکرول کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید تا بازی سودوکو در جاوا اسکریپت را به صورت رایگان دانلود کنید.

بازی سودوکو یک بازی ساده است که با استفاده از HTML5 و جاوا اسکریپت ایجاد شده است. در این بازی ، شما باید اعداد از 1 تا 9 را وارد کنید تا جعبه پازل را تکمیل کنید.

این بازی به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript ایجاد شده است. کاربر باید اعداد را از 1 تا 9 در جعبه پازل وارد کند. کنترل بازی در PC نیز بسیار ساده است. فقط باید از cursor برای کلیک روی هر خانه خالی در جعبه پازل و سپس وارد کردن عدد مورد نظر استفاده کنید.

این بازی شامل بسیاری از اعتبارسنجی های جاوا اسکریپت است تا اطمینان حاصل شود که کاربر فقط اعداد از 1 تا 9 را در جعبه پازل وارد می کند.

برای اجرای این پروژه ، نیازی به سرور محلی ندارید ، اما به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این سیستم ، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید.