جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی دوز ایستاده با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی دوز ایستاده با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی دوز ایستاده در جاوا اسکریپت با کد منبع

دوز ایستاده در جاوا اسکریپت یک بازی مبتنی بر اتصال دو نفره است. کل برنامه نویسی در HTML ، CSS و JavaScript است. این بازی کاملاً در جاوا اسکریپت است و از برخی تصاویر sprite استفاده می کند. شما می توانید به سادگی از هر نوع ویرایشگر کد برای این پروژه استفاده کنید. این بازی ساده و بازی آسان است.

درباره سیستم

این یک بازی ساده و استراتژیک است. این بازی شامل دو بازیکن است. در اینجا ، بازیکن 1 به نوبت دیسک نارنجی رنگ را رها می کند در حالی که بازیکن 2 به نوبت دیسک بنفش رنگ را از بالا به یک شبکه عمودی 7 ستون و 6 ردیف می اندازد. شما می توانید بازی را پس از پیروزی یکی از بازیکنان مجدداً شروع کنید.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه ، ما استفاده از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox را توصیه می کنیم. پروژه Connect 4 در جاوا اسکریپت با کد منبع رایگان برای دانلود است ، فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید.

ترجمه:

دوز ایستاده در جاوا اسکریپت یک بازی ساده است که با استفاده از HTML ، CSS و JavaScript ایجاد شده است. در این بازی ، دو بازیکن به نوبت دیسک های خود را در یک شبکه 7 ستونی و 6 ردیفه قرار می دهند. اولین بازیکنی که 4 دیسک خود را به صورت عمودی ، افقی یا مورب قرار دهد ، برنده می شود.

برای اجرای این پروژه ، نیازی به سرور محلی ندارید ، اما به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این سیستم ، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. بازی Connect 4 در جاوا اسکریپت با کد منبع رایگان برای دانلود است.

امیدوارم این مفید باشد!