جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی حافظه ساده با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی حافظه ساده با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی حافظه ساده در JavaScript با کد منبع

بازی حافظه ساده یک پروژه ساده است که با استفاده از HTML5 ، CSS و JavaScript توسعه یافته است. این بازی برای آزمایش مهارت های حافظه کوتاه مدت شما است. در حین بازی این بازی ، یک سری تصاویر در یک منطقه به شکل جعبه ظاهر می شوند. بازیکن باید دو تصویر یکسان را پیدا کرده و روی آنها کلیک کند تا برنده شود.

چگونه بازی را اجرا کنیم؟

پروژه بازی حافظه ساده به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript ایجاد شده است. در مورد ویژگی های این بازی ، کاربر باید روی دو تصویر یکسان کلیک کند تا امتیاز مثبت کسب کند.

با کلیک روی کارت ها یا فشار دادن کلیدهای صفحه کلید ، می توانید جفت های تصاویر را با برگرداندن آنها 2 به 2 بازسازی کرده و تصویر پنهان شده زیر آن را کشف کنید! اگر کارت های برگردانده شده یکسان باشند (زوجی) ، شما برنده می شوید و برای آن 2 امتیاز دریافت می کنید! در غیر این صورت کارت ها به طور خودکار برگردانده می شوند و شما امتیاز خود را از دست می دهید! این بازی شامل مقدار زیادی جاوا اسکریپت برای عملکرد بازی است.

نحوه اجرای پروژه

برای اجرای این پروژه ، نیازی به داشتن هیچ نوع سرور محلی ندارید ، اما یک مرورگر. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox برای بازی بهتر و بهینه استفاده کنید. برای بازی ، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل memorygame-index.html باز کنید.