جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی تست سرعت تایپ با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی تست سرعت تایپ با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی سرعت تایپ با جاوااسکریپت و کد منبع

 

بازی سرعت تایپ یک پروژه ساده است که با استفاده از HTML 5، CSS و جاوااسکریپت توسعه داده شده است. این پروژه به شما کمک می‌کند تا سرعت تایپ خود را افزایش دهید. این مانند یک بازی، یک تست تایپینگ است. در اینجا، شما باید متن ارائه شده را دقیقاً در فیلد مشخص شده کپی کنید. شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع تایپینگ شروع به تایپ کنید و همچنین می‌توانید قبل از اتمام وظیفه آن را متوقف کنید.

 

ساخت پروژه

این پروژه به سادگی با استفاده از HTML، Canvas، CSS و جاوااسکریپت توسعه یافته است. در مورد ویژگی‌های این پروژه، کاربر می‌تواند سرعت تایپ خود را افزایش دهد. شما فقط باید متن‌های ارائه شده را بدون انجام هیچ اشتباهی تایپ کنید. همچنین، هنگامی که اشتباهاتی انجام دهید، حروف اشتباه در کلمه به رنگ قرمز تبدیل می‌شوند و پس‌زمینه خود به صورت خودکار تغییر می‌کند.

 

همچنین، این پروژه شامل مقدار زیادی جاوااسکریپت برای انجام اعتبارسنجی در بخش‌های مختلف پروژه است.

 

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این پروژه نیازی به داشتن هیچ سرور محلی نیست، بلکه تنها به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می‌کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox برای بهبود عملکرد استفاده کنید. برای اجرای پروژه، ابتدا پروژه را با کلیک بر روی فایل index.html در مرورگر خود باز کنید.