جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی مار با جاوااسکریپت

دانلود پروژه بازی مار با جاوااسکریپت

قیمت: 50,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: مار در جاوا اسکریپت با کد منبع

لطفاً به پایین بروید و روی دکمه دانلود کلیک کنید تا مار در جاوا اسکریپت با کد منبع را به صورت رایگان دانلود کنید.

این پروژه مار یک بازی تک نفره است. این بازی یک بازی بسیار محبوب و جالب است. در اینجا ، بازیکن باید یک جعبه مستطیل شکل سفید (به عنوان مار نامیده می شود) را روی یک صفحه قاب دار کنترل کند. شما فقط باید مار را با استفاده از کلیدهای arrow کنترل کنید ، سپس آن نقاط قرمز را برای بزرگ کردن مار خود بخورید.

ساخت بازی

این بازی مار به سادگی با استفاده از HTML و JavaScript توسعه یافته است. کنترل های رایانه این بازی نیز ساده است. شما فقط باید از کلیدهای arrow صفحه کلید برای حرکت دادن مار در جهت های مختلف استفاده کنید. بازی تا زمانی ادامه دارد که مار را از عبور از دیوار نجات دهید. می توانید امتیاز خود را در بالا ببینید. تمام عملکردهای بازی از جاوا اسکریپت تنظیم شده است در حالی که HTML برای چیدمان و سایر عملکردهای جزئی تنظیم شده است.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه ، ما استفاده از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox را توصیه می کنیم. بازی همچنین از Explorer / Microsoft Edge پشتیبانی می کند. برای شروع بازی ، می توانید روی فایل index.html کلیک کنید. مار در جاوا اسکریپت با کد منبع رایگان برای دانلود و استفاده فقط برای اهداف آموزشی است.