جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی پینگ پنگ به زبان جاوااسکریپت

دانلود پروژه بازی پینگ پنگ به زبان جاوااسکریپت

قیمت: 70,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه

پروژه: بازی Pong در جاوا اسکریپت با کد منبع

لطفاً برای دانلود رایگان پروژه بازی Pong در جاوا اسکریپت به پایین بروید.

بازی Pong با استفاده از HTML و جاوا اسکریپت توسعه یافته است. این یک بازی آفلاین است. این یک بازی ویدئویی ورزشی آرکید تنیس با گرافیک دو بعدی ساده است. هدف اصلی این بازی کوچک این است که امتیاز بیشتری نسبت به بازیکن حریف کسب کنید. درست مثل بازی اصلی ، این یک نسخه کپی شده است.

درباره بازی

بازی Pong یک بازی دو نفره است و بازیکنان باید از هر دو طرف با استفاده از کلیدهای arrow برای یک طرف و w,s برای طرف دیگر بازی کنند. بازی هر زمان که بازیکن نتواند توپ را لمس کند و به قسمت دیگر صفحه برخورد کند ، به پایان می رسد. گیم پلی و کنترل ها یکسان هستند. شما باید از کلیدهای arrow بالا و پایین و کلیدهای w,s استفاده کنید. تمام عملکردهای بازی از جاوا اسکریپت تنظیم شده است ، در حالی که HTML برای چیدمان ها و سایر عملکردهای جزئی تنظیم شده است.

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این پروژه ، ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. این بازی همچنین در Explorer/Microsoft Edge پشتیبانی می کند. پروژه بازی Pong در جاوا استفاده فقط برای اهداف آموزشی است. برای دیدن دموی پروژه ، به ویدئو زیر نگاهی بیندازید:

توضیحات:

·         این یک بازی دو نفره Pong است.

·         هدف از بازی این است که امتیاز بیشتری نسبت به بازیکن حریف کسب کنید.

·         هر بار که توپ را به سمت بازیکن حریف بزنید ، امتیاز شما افزایش می یابد.

·         اگر توپ به زمین برخورد کند ، بازی تمام می شود.

·         این بازی با استفاده از HTML و JavaScript ساخته شده است.

·         می توانید این بازی را در هر مرورگر مدرنی اجرا کنید.