جزئیات محصول

دانلود پروژه ماجراجویی با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه ماجراجویی با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپ:

پروژه: بازی ماجراجویی در جاوا اسکریپت با کد منبع

برای دانلود رایگان بازی ماجراجویی در جاوا اسکریپت به پایین بروید

این بازی یک بازی تک نفره است. در اینجا، بازیکن باید قلب را برای زندگی و کلیدها را برای باز کردن قفل اتاق جمع آوری کند. هدف اصلی این بازی جمع آوری قلب ها، کلیدها و دور ماندن از یک نگهبان برای زنده ماندن است. بازیکن زمانی می بازد که نگهبان به او/او دست بزند.

ساخت بازی

این بازی به سادگی با استفاده از HTML و جاوا اسکریپت توسعه یافته است. کنترل های PC این بازی نیز ساده است. شما فقط باید از کلیدهای arrow برای حرکت دادن بازیکن از چپ به راست، بالا و پایین استفاده کنید. تمام عملکردهای بازی از جاوا اسکریپت تنظیم شده است در حالی که HTML برای چیدمان و سایر عملکردهای جزئی تنظیم شده است.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه، به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید، فقط یک مرورگر. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این بازی، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل canvas.html باز کنید. بازی ماجراجویی در جاوا اسکریپت فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید.