جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی Whack a Mole  با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی Whack a Mole با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

Whack a Mole یک پروژه بازی ساده است که با استفاده از JavaScript ، CSS و HTML توسعه یافته است. این بازی محبوب اکنون در نسخه HTML نیز موجود است. کل بازی از JavaScript و کتابخانه های مربوطه آن استفاده می کند. در اینجا ، بازیکن باید مانند بازی اصلی ، تصویری را که در مکان های مختلف ظاهر می شود ، ضربه بزند تا امتیاز کسب کند.

درباره بازی

این پروژه بازی به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript ایجاد شده است. کاربر باید برای کسب امتیاز روی تصویر ظاهر شده کلیک کند. کنترل PC بازی نیز بسیار ساده است. شما فقط باید از cursor برای کلیک روی تصویر استفاده کنید. همچنین ، در منطقه بازی 6 مکان گل میخ وجود دارد که تصویر به طور تصادفی از آن بیرون می آید. برای کسب امتیاز ، باید وقتی تصویر ظاهر می شود ، آن را بزنید.

این بازی شامل بسیاری از اعتبارسنجی های JavaScript است. این بازی برای بازی سرگرم کننده است.

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟ برای اجرای این پروژه ، نیازی به داشتن هیچ نوع سرور محلی ندارید ، اما یک مرورگر. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این سیستم ، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید.