جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی ریاضی با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی ریاضی با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی ریاضی در جاوااسکریپت با کد منبع

بازی ریاضی در جاوااسکریپت یک پروژه ساده است که با استفاده از جاوااسکریپت، CSS و HTML توسعه داده شده است. این پروژه یک پروژه جالب است. کاربر می‌تواند مهارت‌های محاسباتی خود را از طریق این برنامه تست کند. شما 10 ثانیه زمان دارید تا با استفاده از کیبورد 0-9 یا دکمه‌های صفحه نمایش پاسخ دهید. اگر موفق به ارائه پاسخ صحیح به مشکل شوید، پس زمینه سبز خواهد شد. در غیر این صورت، پس زمینه قرمز خواهد شد.

ساخت پروژه

بازی ریاضی به سادگی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت است. در مورد ویژگی‌های این سیستم، کاربر می‌تواند مهارت‌های محاسباتی خود را از طریق این برنامه تست کند. شما فقط باید پاسخ را در فیلدهای متنی تایپ کرده و Enter را بزنید تا پاسخ را بررسی کنید. اگر پاسخ صحیح باشد، پس زمینه سبز خواهد شد. در غیر این صورت، پس زمینه قرمز خواهد شد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی نماد علامت سوال پاسخ صحیح را بررسی کنید. این پروژه شامل مقدار زیادی جاوااسکریپت برای اجرای پروژه است.

 

چگونگی اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه، نیازی به داشتن سرور محلی ندارید، اما نیاز به مرورگری دارید. ما به شما توصیه می‌کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این پروژه، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید.