جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی سنگ کاغذ قیچی با حاوااسکریپت

دانلود پروژه بازی سنگ کاغذ قیچی با حاوااسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: سنگ-کاغذ-قیچی در جاوا اسکریپت با کد منبع

سنگ-کاغذ-قیچی یک بازی ساده است که با استفاده از جاوا اسکریپت ، CSS و HTML توسعه یافته است. این بازی محبوب اکنون در نسخه HTML موجود است. کاربر یا بازیکن باید در این بازی با رایانه رقابت کند. جدول امتیازات در بالا قرار دارد.

درباره بازی

این پروژه بازی به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript ایجاد شده است. کاربر باید کامپیوتر را شکست دهد تا امتیاز کسب کند. کنترل رایانه بازی نیز بسیار ساده است. شما فقط باید از نشانگر ماوس برای کلیک روی دکمه (سنگ ، کاغذ یا قیچی) مطابق میل خود استفاده کنید. می توانید امتیاز هر دو کاربر و رایانه را در بالا با پیام مناسب در پایین ببینید.

این بازی کامل از جاوا اسکریپت و کتابخانه های مربوطه آن استفاده می کند. اسکریپت Jquery نیز در این پروژه است. این بازی شامل بسیاری از اعتبارسنجی های جاوا اسکریپت است. این بازی سرگرم کننده است.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه ، به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید ، اما به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این سیستم ، ابتدا پروژه را در مرورگر خود با کلیک روی فایل index.html باز کنید. این بازی در جاوا اسکریپت با کد منبع رایگان است و فقط برای اهداف آموزشی استفاده می شود.

امیدوارم این ترجمه مفید باشد. اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.