جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی خونه سازی با جاوااسکریپت

دانلود پروژه بازی خونه سازی با جاوااسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی ساده Tetris با جاوا اسکریپت و کد منبع

این بازی یک پروژه ساده است که با استفاده از HTML5 و جاوا اسکریپت توسعه یافته است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا بلوک های در حال سقوط را به صورت استراتژیک بچرخانند تا سطوح را پاک کنند. برای کسب امتیاز در این بازی، باید خطوط را با دستکاری قطعات به گونه ای که یک ردیف افقی را پر کنند، پاک کنید. همانطور که قطعات می افتند، باید آنها را به حرکت درآورید و آنها را به دلخواه بچرخانید تا در پایین به طور مساوی قرار گیرند.

ساخت بازی

بازی به سادگی در HTML، CSS و JavaScript است. در مورد ویژگی های این بازی، کنترل های PC این بازی نیز ساده است. ابتدا باید برای شروع بازی space bar را فشار دهید. می توانید از کلیدهای arrow برای تغییر موقعیت بلوک های در حال سقوط استفاده کنید. می توانید امتیازات و خطوط تشکیل شده را در نوار کناری مشاهده کنید.

این بازی شامل مقدار زیادی جاوا اسکریپت برای انجام اعتبار سنجی در بخش های خاصی از بازی است.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این بازی به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید، فقط یک مرورگر. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox برای گیم پلی بهتر و بهینه استفاده کنید. برای بازی، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. بازی ساده Tetris با جاوا فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید