جزئیات محصول

دانلود بازی squareshooter با جاوااسکریپت

دانلود بازی squareshooter با جاوااسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی تیرانداز مربعی در جاوا اسکریپت با کد منبع

این بازی یک بازی دو نفره است. این یک بازی تیراندازی در جاوا اسکریپت با پورتال ها و قدرت های اضافی است. در اینجا ، هر بازیکن باید جعبه مربعی شکل (به عنوان تیرانداز) را کنترل کند. هدف اصلی این بازی تیراندازی این است که بازیکن حریف را برای زنده ماندن شلیک کند. و هنگامی که بازیکن حریف را شلیک می کند ، یک امتیاز کسب می کند.

ساخت بازی

این بازی به سادگی با استفاده از HTML و جاوا اسکریپت توسعه یافته است. کنترل های رایانه ای این بازی نیز ساده است.

برای بازیکن 1:

·         T: شلیک به سمت حرکت آخرین حرکت شما

·         A: حرکت به چپ

·         D: حرکت به راست

·         W: حرکت به بالا

·         S: حرکت به پایین

برای بازیکن 2:

·         L: شلیک به سمت حرکت آخرین حرکت شما

·         فلش چپ: حرکت به چپ

·         فلش راست: حرکت به راست

·         فلش بالا: حرکت به بالا

·         فلش پایین: حرکت به پایین

بازی تا زمانی ادامه دارد که شما موفق به شلیک کردن حریف شوید یا حریف شما را شلیک کند. امتیازات بازی در بالای صفحه نشان داده می شود. تمام عملکردهای بازی از جاوا اسکریپت تنظیم شده است در حالی که HTML برای چیدمان و سایر عملکردهای جزئی تنظیم شده است.

نحوه اجرای پروژه؟

برای اجرای این پروژه ، به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید ، اما به یک مرورگر نیاز دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای بازی ، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک روی فایل index.html باز کنید. بازی تیرانداز مربعی در جاوا اسکریپت با منبع کد رایگان برای دانلود و استفاده فقط برای اهداف آموزشی است.