جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی نقطه بازی با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی نقطه بازی با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

Tic Tac Toe یک پروژه ساده است که با استفاده از جاوا اسکریپت ، CSS و Html توسعه یافته است. این بازی یک بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور است. برای بازی به دو بازیکن نیاز داریم. هر دو بازیکن انسان هستند. همچنین ، بازیکن باید به نوبت بازی کند و از یک استراتژی برای برنده شدن در بازی استفاده کند.

ساخت بازی

پروژه Tic Tac Toe به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript است. در مورد ویژگی های این بازی ، کاربر باید خط مستقیم افقی ، عمودی یا قطری را با مقدار خود ایجاد کند. کنترل بازی توسط کامپیوتر نیز بسیار ساده است. شما فقط باید از cursor برای کلیک روی جعبه ای که می خواهید مقدار را در آن قرار دهید تا خط مستقیم ایجاد شود استفاده کنید.

این بازی شامل مقدار زیادی جاوا اسکریپت برای عملکرد بازی است.

نحوه اجرای پروژه؟ برای اجرای این بازی ، به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید اما یک مرورگر دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای بازی ، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. Tic Tac Toe In JavaScript با کد منبع رایگان برای دانلود است

ترجمه فارسی:

پروژه: تیک تاک تو با جاوا اسکریپت و کد منبع

لطفاً به پایین بروید و روی دکمه دانلود کلیک کنید تا تیک تاک تو با جاوا اسکریپت را به صورت رایگان دانلود کنید

تیک تاک تو یک پروژه ساده است که با استفاده از جاوا اسکریپت ، CSS و HTML توسعه یافته است. این بازی یک بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور است. برای بازی به دو نفر نیاز داریم. بازیکنان هر دو انسان هستند. همچنین ، بازیکن باید به نوبت بازی کند و از یک استراتژی برای برنده شدن در بازی استفاده کند.

ساخت بازی

پروژه تیک تاک تو به سادگی در HTML ، CSS و JavaScript است. در مورد ویژگی های این بازی ، کاربر باید یک خط مستقیم افقی ، عمودی یا قطری را با علامت خود (X یا O) ایجاد کند. کنترل بازی توسط کامپیوتر نیز بسیار ساده است. شما فقط باید از cursor برای کلیک روی جعبه ای که می خواهید علامت خود را در آن قرار دهید تا خط مستقیم ایجاد شود استفاده کنید.

این بازی شامل مقدار زیادی جاوا اسکریپت برای عملکرد بازی است.

نحوه اجرای پروژه؟ برای اجرای این بازی ، به هیچ نوع سرور محلی نیاز ندارید اما یک مرورگر دارید. ما به شما توصیه می کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای بازی ، ابتدا بازی را در مرورگر خود با کلیک بر روی فایل index.html باز کنید. تیک تاک تو با جاوا اسکریپت و کد منبع رایگان برای دانلود است

نکته: در ترجمه متن ، سعی کردم تا حد ممکن به معنی و مفهوم متن اصلی وفادار بمانم. در برخی موارد ، ممکن است تغییرات جزئی در لحن یا ساختار جمله ایجاد کرده باشم تا متن ترجمه شده روان تر و خوانا تر باشد.

امیدوارم ترجمه من برای شما مفید باشد.