جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی رنگ RGB در جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی رنگ RGB در جاوا اسکریپت

قیمت: 60,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

پروژه: بازی رنگ RGB در جاوااسکریپت با کد منبع

 

بازی رنگ RGB یک پروژه ساده است که با استفاده از جاوااسکریپت، CSS و HTML توسعه یافته است. این پروژه یک بازی جالب حدس رنگ است. کاربر/بازیکن باید نتیجه ترکیب رنگ RGB داده شده را حدس بزند و خروجی صحیح مخلوط رنگ را پیدا کند. کاربر می‌تواند رنگ را حدس بزند تا زمانی که گزینه‌ها به پایان برسند.

 

ایجاد بازی

پروژه بازی رنگ RGB به سادگی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت تهیه شده است. درباره ویژگی‌های این بازی، کاربر باید نتیجه صحیح ترکیب رنگ را پیدا کند. کنترل بازی برای کامپیوتر بسیار ساده است. شما فقط باید از نشانگر ماوس برای کلیک کردن روی قطعات صحیح جعبه رنگ استفاده کنید. شما می‌توانید این بازی را در دو حالت آسان و سخت اجرا کنید.

 

این بازی شامل مقدار زیادی کد جاوااسکریپت برای اجرای عملکرد بازی است.

 

چگونه پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این بازی، نیازی به هیچ نوع سرور محلی ندارید، فقط یک مرورگر به شما نیاز دارید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. برای اجرای این بازی، ابتدا با کلیک بر روی فایل z.html آن را در مرورگر خود باز کنید.