جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی مرد ماجراجو در جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی مرد ماجراجو در جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

 

پروژه: بازی مرد ماجراجو در جاوااسکریپت با کد منبع

 

بازی مرکدماجرا جو در جاوااسکریپت یک بازی ماجراجویی است. تمام برنامه‌نویسی این بازی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت انجام شده است. این بازی کاملاً با جاوااسکریپت نوشته شده است و از تصاویر اسپرایتی استفاده می‌کند. شما می‌توانید به راحتی از هر نوع ویرایشگر کدی برای این پروژه استفاده کنید.

 

درباره سیستم

همانطور که می‌دانیم این بازی در مورد چیست، بیایید درباره گیم‌پلی صحبت کنیم. گیم‌پلی این بازی ساده و آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید، استفاده از کلیدهای پیکان یا ASD برای حرکت بازیکن است. از کلید فاصله (Spacebar) برای انجام پرش بازیکن خود استفاده کنید. هدف این بازی جمع آوری امتیازهای بازی به اندازه‌ی ممکن است.

 

برای اجرای این پروژه، به شما توصیه می‌شود از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. این پروژه از Explorer/Microsoft Edge پشتیبانی نمی‌کند. پروژه بازی ماجراجویی خربزه در جاوا اسکریپت تنها برای مقاصد آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.