جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی پنالتی با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی پنالتی با جاوا اسکریپت

قیمت: 80,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی پنالتی در جاوااسکریپت با کد منبع

 

بازی پنالتی به سادگی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت نوشته شده است. در مورد گیم‌پلی، هدف اصلی این بازی به طور موفق در تعداد تست‌های داده شده گل زدن است. محدودیت زمانی وجود ندارد، تنها کاری که باید انجام دهید، حفظ موقعیت توپ و توانایی شوت کردن آن است. کاربر باید نوار را با استفاده از نشانگر ماوس و کلیک چپ کنترل کند.

 

در مورد کنترل‌های کامپیوتری این بازی، همه چیز ساده است. شما فقط باید از نشانگر ماوس و کلیک چپ برای شوت کردن توپ استفاده کنید. این یک بازی ورزشی با استفاده از جاوااسکریپت است. تمام عملکردهای بازی از جاوااسکریپت انجام می‌شود و HTML و CSS برای طراحی صفحات مورد استفاده قرار می‌گیرند. ما برای گرافیک بازی از تصاویر و فایل‌های صوتی مختلف استفاده می‌کنیم.

 

برای اجرای این پروژه، ما به شما توصیه می‌کنیم از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده کنید. این بازی ممکن است از Explorer/Microsoft Edge نیز پشتیبانی کند. پروژه بازی پنالتی در جاوااسکریپت قابل دانلود است و تنها برای مقاصد آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای دموی پروژه، به ویدیوی زیر نگاهی بیندازید.