جزئیات محصول

دانلود پروژه بازی شطرنج با جاوا اسکریپت

دانلود پروژه بازی شطرنج با جاوا اسکریپت

قیمت: 50,000 تومان

خرید فایل


مشاهده پیشنمایش

پیشنمایش برای محصولاتی که نیاز به نمایش دمو دارند می باشد

 

کاربران گرامی در این پروژه به شما پروژه بازی با جاوا اسکریپت را قرارداده ایم شما عزیزان می توانید از بخش دانلود پروژه بازی با جاوااسکریپت سایر  بازی هایی که با جاوا اسکریپت طراحی شده اند را مشاهده و دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش حضوری و یا غیر حضوری این پروژه داشتید میتوانید با ما در ارتباط باشید تا این پروژه را به شما آموزش دهیم حتی میتوانید در صورت دلخواه پروژه را به خواسته شما شخصی سازی کنیم لازم به ذکر است که تیم پروژه در صفحه دانلود پروژه بازی بازی های مختلفی را به زبان های مختلف برنامه نویسی قرار داده است .شماره تماس با پرپروژه 09050394455 می باشد

 

پروژه: بازی شطرنج در جاوااسکریپت با کد منبع

بازی شطرنج یک بازی تخته دو نفره است، جایی که هر بازیکن بر روی تخته‌ای مربعی با 64 خانه به صورت ناپایدار و تیره با 8 ردیف و 8 ستون بازی می‌کند. هدف اصلی بازی شطرنج تسخیر پیش‌ترین مهمترین قطعه حریف (شاه) است. کاربر باید قطعه انتخاب شده را با استفاده از نشانگر ماوس و کلیک چپ به جا ببرد.

 

ایجاد بازی

بازی شطرنج به سادگی با استفاده از HTML، CSS و جاوااسکریپت ساخته شده است. کنترل‌های این بازی برای کامپیوتر نیز ساده هستند. شما فقط باید برای جا به جا کردن قطعه انتخاب شده از نشانگر ماوس و کلیک چپ استفاده کنید. تمام عملکردهای بازی از طریق جاوااسکریپت است و HTML و CSS برای طراحی صفحات استفاده شده‌اند.

 

چگونه این پروژه را اجرا کنیم؟

برای اجرای این پروژه، ما به استفاده از مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome و Mozilla Firefox پیشنهاد می‌دهیم. این بازی ممکن است Explorer/Microsoft Edge را پشتیبانی نکند. بازی در جاوااسکریپت با کد منبع قابل دانلود است و تنها برای مقاصد آموزشی استفاده شود.